База практики

Наша компанія з 2003 року є базою практики для студентів Харківського національного університету радіоелектроніки . В рамках такої співпраці студенти університету отримують можливість пройти виробничу та переддипломну практику в  нашій компанії і  прийняти певну участь в реальних проектах з розробки та  впровадження Web-базованих інформаційних систем.

В рамках розвитку тісного співробітництва з Університетом Радіоелектроніки 30 вересня 2009 року в компанії було відкрито філію кафедри Інформаційних Керуючих Систем (ІКС) Харківського Національного Університету радіоелектроніки.

Крім застосування і закріплення на практиці теоретичних знань, отриманих в  університеті, наша компанія, як база практики, як філія кафедри ІУС, відкриває студентам університету захоплюючий світ сучасних інформаційних технологій, вони отримують можливість оволодіти спеціальними знаннями в області Web-технологій, страхової справи і математики. І, звичайно ж, ті, хто проходить практику в компанії, отримує можливість після закінчення університету почати свою кар'єру в  ProfITsoft! Основна облікова система страхової компанії - призначена для комплексної автоматизації бізнес-процесів страхової компанії, пов'язаних із здійсненням страхової діяльності.

З кінця 2013 року в компанії з'явилася друга база практики в рамках співпраці з ХНЕУ. В рамках даної співпраці ProfITsoft планує надавати місця для стажування студентам ХНЕУ, кращим студентам планується пропонувати працевлаштування в ProfITsoft як співробітників відділу аналітики, підтримки і супроводу власних продуктів ProfITsoft.